Xhaferi: Kemi një shtet të përbashkët dhe të gjithë e kemi për obligim që ta ruajmë

Kreu i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi me…

Sead Koçan dërgohet në burg

Sead Koçan është dërguar mbrëmjen e së enjtes në burgun e Idrizovës,…

Kanabisi, dhjetra lisenca për ta kultivuar!

Maqedonia e Veriut është një ndër vendet e paketa të Europës që…

BE’ja thotë se marrëveshja për Brexit nuk rihapet

Zëdhënësja e Komisionit Evropian, Mina Andreeva, tha se këshilltari David Frost zhvilloi…

Institucionet zvarrisin procedurën gjyqësore, Morina ende prapa grilave

Gjasat që Tomor Morina të lirohet nga paraburgimi sot, janë të vogla…

Sead Koçani edhe sot nuk u paraqit në burgun e Idrizovës

Sead Koçan në vend që të paraqitet në burgun e Idrizovës për…

Si bëhen punësimet në vendin tonë

Para disa orëve, në njërin nga përgjimet e publikuara nga El Cheka,…

Gjysmë miliard euro për Klinikën e re në Shkup, lokacioni, paratë dhe 7 vite punë (FOTO)

Me një kredi prej 500 milionë eurove do të ndërtohet Qendra e…

Arrestohet shkupjani për kërcënime në Fejsbuk

Policia ka njoftuar se nga i dyshuari është konfiskuar një celular dhe…

Ruskoska: Janeva ka formatuar celularin dhe janë fshirë të gjitha të dhënat

Kryeprokurorja e Prokurorisë për Krim të Organizuar dhe Korrupsion Vilma Ruskovska ka…