Qeveria ka dalë me një komunikatë të re ku ka bërë me dije orët policore gjatë fundjavës, ato do të jenë prej orës 16 të pasdites deri në orën 5 të mëngjesit. Rregullorja e re vlen vetëm për ditën e shtunë dhe të dielë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Kosova themelon grupin punues për anëtarësim në NATO

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka prezantuar sot objektivat e Grupit Punues…

Fillon tërheqja e barrikadave në veri të Kosovës

Telegrafi merr vesh se ka nisur tërheqja e automjeteve që ishin vendosur…

CNN: Përafërsisht 75% e forcave konvencionale ruse janë të dislokuara rreth Ukrainës, thotë një zyrtar amerikan

Sipas vlerësimit të fundit të inteligjencës amerikane, Rusia tani ka afër 75%…

Dy shtete mosnjohëse, Kina dhe Rusia pushtojnë tregun e Kosovës me mallra

Dy shtetet më të fuqishme në botë që ende nuk e njohin…

Anulohet seanca e rastit Monstra për 18 shtator, nuk u publikuan “bombat”

Është anuluar seanca lidhur me rastin Monstra për 18 shtator. Sot nuk…