Sapo na ka arritur në inbox një sqarim nga Tetova, lidhur me shkrimin BFI BOJKOTON FAMILJEN JASHARI!


Në fakt, pasi që Shaqir Fetai paska konfirmuar pjesëmarrjen e vet në ceremoninë e shpalljes Qytetar Nderi të Tetovës, Bacin Rifat Jashari, vetë kjo Familje ka reaguar që udbashët mos të vijnë në sallë për ta “nderuar” Bacin Rifat! Në adresë të Komunës ka mbërritur edhe dokumenti i rrjedhur nga shërbimet intelegjente serbe që dëshmon për Shaqir Fetain si udbash që nga koha kur ishte student në Sarajevë!
Organizatorët e eventit si dhe drejtuesit e protokolit kanë qenë të detyruar që me “mirësjellje” t’i kërkojnë Shaqir Fetait që as mos të duket në këtë event.
I prekur nga ky refuzim kategorik që ia kanë bërë Shaqir Fetait si person i UDB-së, ky “patriot me bateria” pas tre ditësh ngritet dhe në FB-un e vet publikon një vlerësim mbi Familjen Jashari! Kështu veprojnë të gjithë pisat sapo të dekonspirohen!
Ky është dokumenti që e ka përjashtuar Shaqir Fetain që të marrë pjesë në një event kombëtar e patriotik:

(Skandal)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Dorëzohen 522 apartamente në Laç/ Kompleksi i banimit dhuratë e qeverisë turke

Gëzimi dhe emocionet nuk fshiheshin dot nga portreti Edi Ramës, kur mbërriti…

Disa vatra zjarri në Kosovë, KFOR-i ndihmon në shuarjen e tyre me disa helikopterë

Në Kosovë aktualisht janë disa vatra zjarri nëpër disa lokalitete të Kosovës,…

Gratë në Mbretërinë e Bashkuar thonë se po injektohen me gjilpëra në klube dhe po zgjohen pa ndonjë memorie se çfarë kishte ndodhur më tej

Gratë në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar thonë se janë injektuar me…

Fauci: SHBA rrezikon të përballet me nga 100 mijë raste në ditë nga coronavirusi

Eksperti më i lartë amerikan për sëmundjet infektive, Anthony Fauci, u shpreh…

BE ka identifikuar informacione të rrejshme për Covid-19 që vijnë nga Rusia

Bashkimi Evropian ka identifikuar informacione për koronavirus që vijnë nga Rusia, deklaroi…