Një tragjedi familjare ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen e Kumanovës “Igo Triçkoviq” pasi një djalë ka vrarë babain e tij.

Një 40-vjeçar nga Kumanova ka sulmuar me thikë babain 65-vjeçar, i cili më pas u ka nënshtruar plagëve të marra, njoftojnë nga policia e Kumanovës.

“Policët e SPB Kumanovë rreth orës 16:00 e kanë ndaluar B.J.(40) nga Kumanova nën dyshimin se rreth orës 15:00 në Kumanovë ka sulmuar me thikë babanë e tij S.J.(65), i cili iau ka nënshtruar plagëve të marra”, njoftojnë nga MPB.

Nga atje shtojnë se policia po merr masa për zbardhjen e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Turqi, rifillojnë fluturimet ndërkombëtare

Një rifillim gradual i fluturimeve ndërkombëtare nga Turqia ka filluar, pas dy…

Exit Polli i PIPOS në Klan Kosova: LVV merr 41.8% të votave, PDK-16.5%, LDK-15.2%, AAK-7.2%

Sipas exit-pollit të transmetuar në Klan Kosova partia e parë në zgjedhje…

Putin zotohet të vazhdon të sulmojë rrjetin elektrik të Ukrainës

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, është zotuar të vazhdojë të sulmojë infrastrukturën…

Osmani: 6.000 shqiptarëve në Serbi iu mohua e drejta për të votuar – të reagojë komuniteti ndërkombëtarë

Ka përfunduar procesi i votimit për zgjedhjet parlamentare dhe presidenciale në Serbi.…

Shpërthen vullkani në Indonezi/ Humb jetën një person, fshatrat ‘zhyten’ në errësirë nga tymi

Një person humbi jetën ndërsa të paktën 41 të tjerë ka pësuar…