Publikuar E shtunë, 13 Prill, 2019 10:59Nesër  me fillim në ora 12:00, në hotelin Aleksandar Palas në Shkup, do të mbahet kuvendi zgjedhor i forumit të gruas pranë Bashkimit Demokratik për Integrim në të cilin do të zgjidhet Kryetarja e re, nënkryetaret, sekretarja si dhe anëtarët e kryesisë.Fjalë rasti në këtë ngjarje do të këtë Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, si dhe mysafire nga Kosova dhe Shqipëria.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Tateshi: Urgjentisht maskat të shpërndahen falas

Mjeku i njohur Bekim Tateshi nga Aleanca për Shqiptarë ka apeluar në…

56 vjet nga tërmeti që shkatërroi Shkupin

Shkupi me disa aktivitete dhe manifestime shënon 56 vite nga tërmeti katastrofal…

Zaev dorëzoi në Kuvend propozimin për Qeverinë e re

Mandatari për kryeministër, Zoran Zaev dorëzoi në Kuvend propozimin për Qeverinë e…

Pamje nga rrahja ku u therr një 17-vjeçar (VIDEO)

Portalet maqedonase kanë publikuar pamje nga rrahja zike në lagjen Lisiçe, ku…

Moratorium për ndërtimet në komunën Qendër

Bordi drejtues i Odës Ndërtimore në Lidhjen e Odave Ekonomike nuk do…