Para fillimit te protestave kunder BDI-se ne Shkup, ka ndodhur disa incidente fizike, ndersa sulmuesit nuk ka kurrsyer as grate, shkruan gazeta Lajm. Ne njerin nga incidentet ka pesuar edhe nëna e El Chekës. Sipas deshmise se saj, ajo thote se eshte sulmuar nga njerez te afert te Ali Ahmetit. Në videon më poshtë, Gazeta Lajm, sjell momentin pas sulmit./GazetaLAJM/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

Ekskluzive: Paraqiten rezultatet e hetimeve ndërkombëtare për rastin te Liqeni i Smilkovës

Momente të reja janë paraqitur në hetimet e pavarura ku janë kyçur…

Afrim Gashi: Do të angazhohemi për rroga më të larta në arsim dhe pushim pranveror për nxënësit

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 15 korrikut…

Një i vrarë dhe disa të plagosur në Batincë të Shkupit

Në oborrin e një lokali në fshatin Batincë mbrëmë ka ardhur deri…