I është nënshtruar plagëve Hamit Rama, 22-vjeçari nga Haraçina, i cili së bashkë me shokun e tij, Afrim Selimi, u lëndua rëndë pak orë më parë në një aksident të rëndë në afërsi të poliklinikës “Elife” afër restorantit Hollywood në Haraçinë, raporton gazeta KOHA. Motoçikleta në të cilën ishte Hamiti ishte përplasur keq veturën e llojit “Audi”, ndërsa Hamiti dhe Afrimi kishin “fluturuar” disa metra larg, për të përfunduar tek një shtyllën elektrike aty afër. I lënduar rëndë dhe në rrezik për jetën është edhe Afrim Selimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

Ekskluzive: Paraqiten rezultatet e hetimeve ndërkombëtare për rastin te Liqeni i Smilkovës

Momente të reja janë paraqitur në hetimet e pavarura ku janë kyçur…

Nëna e El Chekës: Më therrën me thikë dhe grisën foton e Almirit (VIDEO)

Para fillimit te protestave kunder BDI-se ne Shkup, ka ndodhur disa incidente…

Afrim Gashi: Do të angazhohemi për rroga më të larta në arsim dhe pushim pranveror për nxënësit

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 15 korrikut…