Me datë 15.08.2023 në ora 01:40 në rrugën JNA në Gostivar, zyrtarët policorë të DPB-Gostivarit kanë ndaluar personat S.V.(32) nga Gostivari dhe H.A.(33) nga Belovishti i Gostivarit, pasi që ndaj tyre janë sjellë në mënyrë agresive gjatë kryerjes së veprimeve zyrtare. Ata janë ndaluar në komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tyre do të përgaditen parashtresa përkatëse./TS/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Afrika e Jugut në bllokim, ndërsa luanët po e marrin shtruar – bënë një sy gjymë në rrugë

Kafshët në të gjithë botën duket se po përshtaten mirë me jetën…

Nis takimi Kurti-Scholz

E plotësuar: Ka filluar takimi ndërmjet kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe…

Gëzhoja plumbash para dyerve të Ministrisë së Bujqësisë në Shkup

Mëngjesin e sotëm para dyerve të Ministrisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë…

Zaharieva: Nuk është sekret që Serbia ka ndikim të fuqishëm në Maqedoni

Bullgaria e ka përkrahur Maqedoninë e Veriut në momentet më të vështira…

Vetëvendosje me njoftim të rëndësishëm për diasporën rreth zgjedhjeve

Lëvizja Vetëvendosje, ka njoftuar bashkatdhetarët se tashmë janë caktuar afatet për regjistrim…