Sonte në SPB Shkup është raportuar për të shtëna me armë zjarri në një çajtore në rr. Vëllezërit Rexhepagiq në Shkup, ku sipas raportimit kanë mbetur të plagosur tre persona, nga të cilët njëri ndërroi jetë nga plagët e marra, thonë nga MPB.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Ndërpritet procesi i numërimit në disa Bashki, komisionerët ‘sfidojnë’ Kreun e KQZ-së: Jemi lodhur!

Disa Bashki në vend është ndërprerë procesi i numërimit të votave, për…

“Më mirë për Tetovën: Dy muaj nga tragjedia në spitalin e Tetovës, nuk ka as përgjegjësi penale e as morale

Hamdi Sulemani nga nisma qytetare “Më mirë për Tetovën” në konferencë për…

Asnjë shqiptar në Fondin për inovacione

Drejtori i Fondit për inovacion dhe zhvillim teknologjik, Jovan Despotovski deklaroi se…

Opozita paralajmëron shumicë të re në Kuvend

Lideri i VMRO DPMNE-së Hrisitijan Mickoski insiston për zgjedhje të parakohshme parlamentare,…

Jehona e daljes deri në ora 13:00 është 24.78 për qind

Kryetari i KSHZ-së, Aleksandar Dashtevski në konferencë për shtyp tha se deri…