Pamjet në vazhdim janë të një momenti të tmerrshëm ku katër persona, të cilët i përkasin dy bandave të ndryshme, përleshen mes vete, përpara prindërve të cilët sapo i kishin marrë fëmijët nga shkolla.

Kjo video, është bërë në pjesën jugore të Londrës, rreth orës 16:20, ditën e premte, raporton Daily Mail, transmeton Gazeta Express.

Dy persona ishin brenda një makine të parkuar, e që më pas dolën për t’i sulmuar me thika anëtarët e bandës tjetër.

Videon e ka bërë një baba, i cili në atë moment ishte me fëmijën e tij në makinë.

Policia e ka konfirmuar rastin. Sipas raportit, një person 17 vjeçar është shtruar në spital për shkak të plagëve të marra nga thika. /GazetaExpress/


Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Stoltenberg: Finlanda dhe Suedia mund të bashkohen shpejt në NATO nëse duan

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, ka thënë se Finlanda dhe…

Japonia vendos më shumë sanksione ndaj Rusisë, duke përfshirë familjet e Putinit dhe Lavrovit

Japonia ka vendosur sanksione shtesë kundër Rusisë të martën, duke bllokuar asetet…

Tërmeti 5 ballë

Mbrëmjen e së shtunës (31 gusht), një tërmet 5 ballë ka tronditur…

Mile Janakievski dënohet me mbi tri vite burg

Ish-ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Mile Janakieski sot në aktgjykimin për rastin…

Incident i dyshimtë me zjarrvënie në Korenë e Jugut – humbin jetën shtatë persona

Shtatë persona janë vrarë në një incident të dyshuar me zjarrvënie në…