Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha, duket qartë se është mllefosur shumë në liderët shtetëror.

Në rrjetin social “Facebook”, Mihrije Braha ka publikuar pamje të qytetit pa qarkullim të qytetarëve duke treguar se është lodhur nga porositë e politikanëve dhe ajo cfarë po bëjnë ata në kohën kur vendi po lufton me virusin vdekjeprurës COVID 19.

Përveç se tregoi mllefin e saj ndaj politikanëve, Mihrije Braha pa cenzurë në videon e publikuar edhe i sharë ata.

“Nshpi jem mos na jepni mo porosi se po na vjen me vjell prej juve politikana bre bota jau c** bota nonen”, thotë ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Refuzohet padia e Ahmetit dhe Xhaferit për shpifje kundër Bogoevskit

Gjykata e Apelit të enjten ka sjell vendim të plotë fuqishëm në…

“Gjuha e urrejtjes”, Spasovski: Prokuroria të jetë më efikase, t’i procedojë rastet si ajo e “komitave”

Rasti i fundit kur një grup i tifozëve “Komiti” në lagjen Gjorçe…

100 mijë pasaporta të reja, më 24 mars arrijnë në MPB

Më 24 mars pritet të arrijnë pasaportat nga Gjermania, sipas komunikimit të…

Janeva mohon se ka dhënë urdhër për kontroll të prokurorëve i ri

Prokurorja speciale publike Katica Janeva konfirmoi se nuk ka dhënë urdhër për…

Pendarovski e Van der Belen bisedojnë për gjendjen aktuale me Kovid-19

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski ka realizuar një…