Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski tha se për të është mbyllur çështja e ndryshimeve kushtetuese. Ai sot nuk deshi të komentojë më tepër duke lënë të nënkuptohet qe VMRO-ja do të vazhdojë të mbaj qëndrim për mos-votimine të njëjtave.

“Nuk kam koment. E kam thënë komentin tim se atë temë e kam mbyllur dhe nuk kam se çfarë të komentoj më tepër”, tha mes tjerash Mickoski.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Prokuroria bullgare thotë se 44 persona u gjetën të vdekur në autobus, jo 45

Zëvendëskryeprokurori i Bullgarisë, Borislav Sarafov, ka thënë, se 44 trupa të djegur…

100 raste te reja me Kovid -19

Rreth 100 raste të reja me Kovid 19 janë konfirmuar gjatë 24…

Mbi tre milionë të infektuar me koronavirus në Gjermani

milionë, njoftoi Qendra për Kontrollin e Sëmundjeve Infektive, Robert Koch. Numri i…

Plagosje me armë zjarri në Haraçinë

Një person ka mbetur i plagosur në Haraçinë të Shkupit. Informatat e…

Rreth 150,000 refugjatë ukrainas janë regjistruar në Gjermani

Gati 147,000 njerëz që po largohen nga lufta në Ukrainë janë regjistruar…