Qendrat spitalore për Covid si ajo që u dogj mbrëmë në Tetovë ndërtohen nga Kocho Angjushev përmes “BRAKO”, në bashkëpunim me një kompani tjetër “JBT-ARI DHE TOM” DOOEL nga Vallandova.

Ari dhe Tom janë miq të Zoran Zaev

Vjedhja është e madhe sepse paneli i integruar është i papërshtatshëm, nuk shuhet vetë dhe nuk është i mbrojtur nga zjarri…sepse këta ndërtues nuk duan të shpenzojnë dhe ti blejnë paisjet si duhet.

Në fotografi janë kontratat nga kjo grabitje! Në fotografi janë kryeministri ZAEV dhe gruaja së tij duke u fotografuar dhe duke u shoqëruar me këta “ndërtues”!

Zoran Zaev bashkë me BDI, BESA dhe PDSH duhet të shpjegojnë se çfarë “spitali” kanë ndërtuar për banorët e TETOVËS!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…