LSDM-ja vlerëson se agjenda e vetme e Hristijan Mickoskit është mbrojtja e krimeve të VMRO-DPMNE-së. Me konferencën e sotme për media, zëdhënësi i LSDM-së Kostadin Kostadinov vlerëson se Mickoski kërkoi të mbrojë të dyshuarin e rastit Perandorija dhe dëshmoi se dëshiron të pengojë sundimi i ligjit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Zaev: VMRO do të jetë fajtore nëse nuk marrim datë për bisedime me BE-në

Kryeministri Zoran Zaev në duelin e sotëm më liderin e opozitës Hristian…

Lirohen çmimet e naftës

Kompania britanike shumëkombëshe e investimeve dhe ndërmarrja e shërbimeve financiare Barclays njoftoi…

Prej sot ndalesë e lëvizjes nëpër pyje, gjoba deri 2000 euro për mosrespektim

Prej sot ndalohet lëvizja në pyje dhe tokë pyjore për shkak të…

Prej sot inspektorët në terren, për lokalet që punojnë pas orës 18 do të ketë dënime të mëdha

Prej sot, inspektorët e tregut, sanitar dhe të punës do të jenë…

Pesë frutat që ju ​​mbajnë të hidratuar gjatë ditëve me vapë

Shalqiri Ky frut i verës është i njohur për përfitimet e tij…