Eh more ambasador i Kosovës në Shkup, zoteri Qehaja. Sikur të dishe se me ke je fotografuar, në mesin e cilëve je futur për një fotografi manipulative, do te nxiheshe nga turpi! Me përkorë do t’i kërkoje falje familjes, respektivisht, babait tënd, gjeneral Qehasë! A mos je duke menduar se je fotografu me nja dy “të devotshëm”? Jeni tërësisht në lajthitje dhe, bëni mirë t’i shkundni pak ata të shërbimeve që i keni në ambasadë. Skandale të këtilla nuk ju bëjnë nder!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Kurti për marrëveshjen e Uashingtonit: Serbia mori gjithçka që deshi, ndërsa Kosova asgjë

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, ka reaguar një ditë pas marrëveshjes…

Jep dorëheqje ministrja e Mbrojtjes e Gjermanisë 

Ministrja e Mbrojtjes e Gjermanisë, Christine Lambrecht, ka dhënë dorëheqje. Dorëheqja e…

Kurti flet pas takimit me Vuçiqin në Bruksel, jep detajet

Kryeministri i vendit, Albin Kurti është deklaruar për media pas takimit në…

Kishte spiunuar opozitën ruse në Beograd, ngritët aktakuzë kundër Aleksandar Vulinit

Takimi i ministrit serb të Punëve të Brendshme, Aleksander Vulin me sekretarin…

Gjermani-Gjendet i vdekur spiuni rus

Një diplomat rus u gjet i vdekur afër ambasadës shtetërore në Berlin,…