Dy persona sonte mbetën të plagosur nga arma e zjarrit në Fushë Kosovë.

Klan Kosova mëson se e gjithë kjo ndodhi për shkak të një vendparkingu.

Megjithatë lidhur me këtë rast, në pamjet e publikuara nga lajmi.net, shihet momenti i vetëdorëzimit të dorasit i cili qëlloi me armë zjarri dy të tjerë të pranishmit, të cilët aktualisht mësohet se janë në gjendje stabile.

Kliko linkun

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flajminet%2Fvideos%2F942771399812438%2F&show_text=false&width=263

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…