Trenadilova do ta mbajë takim me përfaqësues të shoqërisë civile në Gjilan, ku do të flasë për punën e mandatit, punës dhe zhvillimeve aktuale në Dhomat e Specializuara.

Siç thuhet në njoftim, Trenadiflova do t’iu përgjigjet edhe pyetjeve të të pranishmëve, derisa janë ftuar që në këtë takim të marrin pjesë edhe gazetarët.

“Ky takim ndërveprues organizohet në kuadër të Programit për Komunikim dhe Ndërgjegjësim të Dhomave të Specializuara të Kosovës”, thuhet në njoftim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Digjet një shtëpi në Shkup, një person humb jetën

Në SPB Shkup mbrëmë rreth orës 20.40 është raportuar se në një…

129 raste të reja dhe 6 viktima nga Covid-19

Nga Ministria e shëndetësisë kanë njoftuar se në 24 orët e fundit…

Deklarata për gjenocid në Kosovë, politikani serb: Ambasadori gjerman të kërkojë falje

Deklarata e turpshme e ambasadorit gjerman në Beograd, Thomas Schieb, se Serbia…

Presidenti i Polonisë: Përdorimi i armëve kimike mund të nxisë ndërhyrjen e NATO-s

Përdorimi i armëve kimike nga Rusia në Ukrainë mund ta shtyjë NATO-n…

Serbia nuk do ta ekstradojë kriminelin e luftës në Bosnje, Vuçiq: Ai është mjek i respektuar

Serbia nuk do të ekstradojë në Bosnje të paditurin për krime lufte…