Se pari desha te ta bej me dije se ne nuk jemi frikacakë, kurse ti bashkë me partijaket tuaj sje gjë tjeter vetem nje cop shoveni. Sa i perket rrahjes se bashkepartijakeve tuaj ish ministrave te Grujevskit ata jan me te liig se edhe ato proosstitutat, te pakten ato kishin provuar të rezistojn.

Tani lidhur me rastin ton te njohur ne opinjon si rasti i Laxhes se Trimave ne kemi hyr per te drejta te bashkekombasve tanë, ndodhi ajo qe ndodhi por ne nuk jemi te lixh luftuuaam aq sa mundem dhe u dorzuam si rezultat i garaantimit te OSBE-se,per sjellje korrekte nga ana e organeve te rendit te shtetit tuaj.

Tani te jau bejm me dije arsyet e koonfliktit me ju shovenet e VMRO-DPMN-ese

Gruevski me bashk-puntoret e tij te pushtetit ka ekzeekkutuar 4 veta nga grupi yn, dhe per kete do te paguajë sot apo mbas 100 vitesh.
2. Ne jemi dorzuar me garanca,ata te cilet na kan rrahur me maska do te paguajnë sot apo mbas 100 vjetesh.

3. Gjat transportit për në Gjykatë jemi maltretuar sistematikisht nga njesir speciale të policise qe po ashtu jan komanduar nga po keta proosstitutat politik te partis tuaj.

4. Na keni deenuar jasht çdo kriteri normal, po ashtu me vendimin e prosttitutave politike të partisë suaj.

E tani per fund ne disa her ju kemi then edhe ne sall te gjykates na vritni e ndoshta mbyllet ky problem, se per ndryshe këtë sjellje qe i permenda me larte zdo jau falim kurr, e në qoftë se je perzier edhe ti vlen edhe per ty personalisht.

Sami Ukshini SOKOLI/lajmpress

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…