Përballja mes Nurmagomedov dhe Poirer do të zhvillohet me 07 shtator në Abu Dabi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Nora Gjakova fiton medaljen e artë

Xhudistja nga Kosova, Nora Gjakova ka fituar medaljen e artë olimpike, pasi…

Shtëpia e Bardhë e shpall luftën kundër korrupsionit përparësi të sigurisë kombëtare

Shtëpia e Bardhë e shpalli luftën kundër korrupsionit si një përparësi themelore…

Parlamenti Europian nuk e njeh Lukashenkon si President të Bjellorusisë

Grupet kryesore politike të Parlamentit Evropian (PE), kanë konfirmuar të martën se…

Planeti po ‘digjet’, pse valët e të nxehtit në botë po bëhen më intensive?

Kur leximet e temperaturës filluan të vijnë nga stacionet e motit në Antarktidë në…

Freedom House: Shqipëria, Kosova rënie në nivelin e demokracisë

Organizata Freedom House arrin në përfundimin se udhëheqësit e zgjedhur në Evropën…