Tridhjetë e një vjeçari F.S. nga Gostivari, dje (17-shtator) në orën 19:45 në SPB-Tetovë, ka raportuar se rreth orës 19:00 para shtëpisë së tij në rrugë “”204″” në Gostivar ka qenë i kërcënuar nga personi Z.B. Sipas raportit, për shkak të keqkuptimeve të papastra më parë Z.B. i kishte drejtuar pistoletën ndaj tij.
Janë ndërmarrë masat për të zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Lulëzimi i prodhimit të kokainës tregon se lufta kundër drogës ka dështuar

Kokaina është e përhapur kudo në pjesët e largëta rurale të Kolumbisë.…

Çudia e së shtunës| Daçiq thotë se Clinton dhe Albright “gënjyen se serbët kryen masakra e vranë civilë”

Kryetari i Kuvendit të Serbisë Ivica Dacic ka thënë se presidenti Bill…

Do të hapen dyqanet, restorantet e kafenetë, ja vendi i parë në Europë që planifikon të dalë nga izolimi

Synimi është nga 14 prilli. Dyqanet e vogla deri në 400 metra…

“U paraqit si agjent i AKI-së, i luajti dy role” – si tentoi ta mashtrojë suharekasi familjen e biznesmenit të zhdukur

Gjykata Themelore e Prishtinës sot ia ka caktuar masën e paraburgimit S.G.,…

Vrasja në Gadime të Ulët, dyshohet për të lënduar – arrestohet një person si i dyshuar kryesor

Një person dyshohet se ka vdekur si dhe disa të tjerë janë…