Pesë persona janë arrestuar dje nga ana e nëpunësve policorë të SPB Tetovë – NJPB Gostivar, pasi që tek ata është gjetur dhe marrë marihuanë.

Nga MPB sot informuan se dje në orën 17:00 në rrugën “JNA” në Gostivar, policia i privoi nga liria M.M.(37) nga Pllasnica, A.SH.)30), I.A.(24), H.GJ.(26) dhe E.E.(22), që të katër nga Kërçova.

Personat janë mbajtur në Stacionin policor në Gostivar dhe pas dokumentimit të rastit do të ngritet parashtresë adekuate.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Të paktën 9 të vdekur pas një shpërthimi të fuqishëm në një hotel të Kubës

Të paktën nëntë persona kanë mbetur të vdekur të premten, pasi një…

Zbulohen pacientët zero në Veneto të Italisë, ishin dy turistë nga Wuhani

Pas muajsh të tërë dilemash e hamendësimesh, analizat e gjakut tashmë nuk…

Shaqir Fetai mbahet “peng” në Medresenë ISA BEU

Vetëm me ndihmën e policisë shtetërore, të cilën e ka kërkuar drejtori…

Këto vende ishin model i suksesit në luftën ndaj coronavirusit – por nuk janë më!

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë kritikuar gjerësisht për qasjen ndaj pandemisë…

Aziri: Jam kërcënuar me jetë nga policia

Seanca e radhës gjyqësore për rastin “Monstra” është caktuar për më 5…