Shtatëdhjetë e pesë vjeçari A.R. nga Bogovina e Tetovës, dje (06-shkurt) në ora 10:45 në SPB -Tetovë ka raportuar se në rrugën lokale të fshatit është kafshuar nga një qen endacak./TS/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Liderët botërorë mblidhen për krizën libiane

Liderë dhe zyrtarë të lartë qeveritarë, përfshirë kancelaren gjermane, Angela Merkel, presidentin…

Mbyllet reparti i Infektologjisë 2, në Kumanovë

Në Kumanovë u mbyll Reparti i Sëmundjeve Infektive 2, e pacientët që…

Pasi ndihmuan Shqipërinë, FSK-ja bashkë me zjarrfikësit kthehen në Kosovë

Një pjesë e Forcave të Sigurisë së Kosovës bashkë me ekipet e…

Vajza nën 16 vjeç lind foshnjën në QKUK

Në repartin e Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës ka lindur…

Shpallja e aktgjykimit të apelit për Gucatin e Haradinajn më 2 shkurt

Dhomat e Specializuara dhe Zyra e Prokurorit të Specializuar të Kosvës njoftojnë…