Kryetari i KSHZ-së Aleksandar Dashtevski në konferencën e dytë për shtyp deklaroi se janë pranuar 109 ankesa, ndërsa janë refuzuar 65 prej tyre, njofton Telegrafi Maqedoni.

Jehona e daljes deri ora 11:00 është 14.18 përqind.

Nga KSHZ njoftojnë se në disa vendvotime ka pasur ndërprerje të votimit për më shumë se një orë për shkaqe teknike.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Kurti takohet me përfaqësuesit e Luginës, diskutohet për pasivizimin e adresave të shqiptarëve të Medvegjës nga Serbia

Me rastin e 14-vjetorit të Pavarësisë, Kryeministri Albin Kurti dhe Kryetari i…

Çavasoglu në takim me Kurtin: Turqia nuk do lejojë që Ballkani të kthehet në vitet ’90-ta

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim Ministrin e Punëve të…

KE-ja do ta publikojë metodologjinë e re për negociata

Eurokomisari për zgjerim Oliver Varheji rreth mesditës do ta prezantojë raportin e…