Altin Rexha dhe Edmons Gosa, janë dy shtetasit që i morën jetën njëri-tjetrin pas një konflikti të çastit në qytetin e Kavajës.

Ngjarja e rëndë u regjistruan pak minuta më parë në afërsi të stadimit të Kavajës.

Mësohet se shtetasi Altin Rexha nga Kukësi ka qëlluar me armë zjarri tip pistoletë në drejtim të shtetasit Edmond Gosa nga Kavaja, ndërsa ky i fundit e ka goditur me thikë.

Si pasojë e plagëve të marra, të dy shtetasit kanë ndërrruar jetë në spital.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Shuhet zjarri mbi tunelin e Kalimashit, kjo është situata sot (FOTO)

Zjarri në faqen e malit mbi tunelin e Kalimashit është shuar dhe…

Zaev kërkon dorëheqjen e Çulevit: Duhet të ketë përgjegjësi për tubimet në Strugë

Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev kërkon dorëheqjen e ministrit të Punëve të…

Gruaja belge fajëson chatbot-in e inteligjencës artificiale për vdekjen e burrit të saj

Një burrë ka kryer vetvrasje pasi kishte filluar një marrëdhënie toksike me…

Londër/ Alarm më stacionin e trenit, evakuohen qytetarët

Një objekt i dyshimtë që u gjet në një tren në Londër…

Sjellje e pahijshme e gardianit të burgut në momentin kur Boki 13 dërgohet në spital

Në momentin kur Boki 13 po nxirrej nga Prokuroria dhe po dërgohej…