Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Emshir” në lokalin “Exit Large Bar”.

Sipas informatave të para të policisë, personi që ka mbetur i lënduar është B.A, 37 vjeçar.

Ndërkohë burime të Insajderit kanë mësuar se bëhet fjalë për Burim Ajetin.

Të njëjtat burime thonë se Ajeti është nga Maqedonia e Veriut përkatësisht nga Haraçina.

“Sot rreth orës 21:00 policia ka marrë informatën për një plagosje me armë zjarri, në një lokal, në lagjen Emshir të Prishtinës, Nga arma e zjarrit lëndime ka pësuar një person, B.A, mashkull 37 vjeç, i cili është dërguar për tretman mjekësor. Aktualisht hetuesit policor, në koordinim me prokurorin e shtetit janë duke punuar për të ndriçuar dhe sqaruar të gjitha rrethanat që kanë të bëjnë me këtë ngjarje”, tha zëdhënsja e policise, Flora Ahmeti./insajderi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

16 policë të infektuar me virusin korona

16 policë janë të prekur me virusin korona tregoi në ClickPlus Ministri…

Sulmohet vetura me fëmijë brenda e qytetarit serb në veri të Kosovës – akuzohet Milan Radoiçiq

Një qytetar nga veriu i Mitrovicës ka njoftuar se është sulmuar vetura…

Bejta: Në Gostivar më mposhtën funksionarët e BDI-së

Në emisionin Klan Debat, Nevzat Bejta për së pari herë ka treguar…

81% e personave të shtrirë në spital nga virusi janë të pa vaksinuar

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se 81% e personave të shtrirë…

Trafikonte emigrantë në Britaninë e Madhe, shqiptari kapet në Holandë

Policia holandeze ka arrestuar një 24-vjeçar shqiptar, i cili akuozhet për trafikim…