Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës 9majit 2015 te cilit ka shumē individ e politikan te cilit jan të perzier ne kurthin mir te pergaditur nga Sherbimet tani te njohura per opinion, Nenxitje dhe tradheti per interesa personale dhe politike, Unë nuk kerkojë Liri po vetem zbardhjen e rastit kumanovës dhe gjitha rastet e montura qe nga 2002 deri me ditë te sotme dhe vrasjet e komandatave,
Qe te dalin ashtuqujaterit patriota e komandanta te” Bashkimit per Intergrim dhe bashkë pjesëmarsit ne qeveri Organizat teroriste VMRO DPMNE te cilit dhe me 27prill kan dorë tentim zhdukjen fizikishtê patriotit dhe Liderit zoti.Ziadin Sela sy pa trembur ku dhe miku imë Feta Alimi eshtè i denuar pse e shpetojë Nga tentim vrasja makabre nen urdhenat e BDI_së dhe VMRO DPMNE’s nga e njeta prokurore u akuzuam me Deshmi te manipuluar videoinqizime foto e deshmitarê te rrejshem , Dhe per ketë Bdi e ngriti dhe ne detyrë Vilma Rusokovska e njeta dhe mikun tim Feta Alimin e akuzojë me deshmi te rrejshem veq pse nuk i ka Lenë qe te kryen misionin E BDI_së Dhe VMRO DMNE per Eliminimin fizikishtë te Liderit Ash zotit ,Ziadin Sela !!

Organizatori Blerim Ahmedi me keshillin e protestave ne iliridë,
Ne date 01.11.2019 diten e premte ne ora 14:00 do te protestohet
Vendgrumbullimi ne Çair (tek parku) marshimi drejt parlamentit .
🇦🇱👐🇦🇱Një popull që zgjedh në krye të vendit njerëz të korruptuar, hajdutë maskarenjë dhe tradhëtarë…. Nuk eshtë Viktimē! Po eshtë Bashkëpunëtorë i tyre !! Gorge Orwell.

Çfarë momenti!

Çfarë knaqësie kur nis mbyllja e një cikli të mbrapshtë dhe çnjerëzues 20 vjeçar te klanit zajazit.

Çfarë knaqësie kur iliridës i hiqet laku i krimit nga fyti dhe popullit të saj i rikthehet frymëmarrja.

Çfarë ndjesie kur mendimet e sinqerta dhe qëillimi i mirë nuk të shkojnë huq dhe të vendosin në anën e ndershme të historisë.
E paçim iliridën!
E paçim njëri-tjetrin!
Bandat qafen e thefshin,Si kofshin vofshin!!

Unë personalishtê Shek Hallaçi per herë te parë ju kerkojë përkrahajen tuaj antarve simpatizantetve te
” ALEANCËS PER SHQIPTAR DHE LEVIZJES BESA” Bashkimi ban fuqi populli imë Atdhe Dashës “FALIMINDERIT PER PËRKRAHAJEN TUAJ” Respekt nga zemra 🇦🇱
Zoti i bekoftë shqiptaret 🙏

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…

Ç’thonë për teologët dokumentat sekrete të arkivit jugosllav në Beograd

Janë të shumta dokumentat sekrete që flasin për aktivitetet dhe metedologjinë e…