Shek Hallaçi përmes rrjetit social facebook:

ALEANCA PËR SHQIPTARËT nuk është mundësi për tu pasuruar por është e popullit.!!

Kur individë të caktuar, anëtarësohen në ndonjë subjekt politik,por qëllim prioritar kanë pozitat e tyre përsonale,dhe jo intëresat e Kombit Shqiptar,nuk i bëjnë nder ALEANCËS PËR SHQIPTARË dhe nuk i duhën në subjektin e tyre.
ASH duhët të bëjë hapat e Lëvizjes Vetëvendosje,nuk i duhën njerëzit e përlyer,dhe karrieristë te sëmur,këtë më së miri e ka dëshmuar Vetëvendosja,edhe pse ju kanë larguar karrieristët,ata kanë dalur me të fortë.
Për fund një kshill ASH,nuk të duhën matrapazët e tillë,që për pushtet i shesin edhe intersat familjare,se lëre më interesat tjera.

Që te zini një kolltuk, aq u ulët u përkulët, sa në pragun e Armikut vajtët si kopil u ngulët. . .!!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

Ekskluzive: Paraqiten rezultatet e hetimeve ndërkombëtare për rastin te Liqeni i Smilkovës

Momente të reja janë paraqitur në hetimet e pavarura ku janë kyçur…

Nëna e El Chekës: Më therrën me thikë dhe grisën foton e Almirit (VIDEO)

Para fillimit te protestave kunder BDI-se ne Shkup, ka ndodhur disa incidente…

Afrim Gashi: Do të angazhohemi për rroga më të larta në arsim dhe pushim pranveror për nxënësit

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 15 korrikut…