Artan Grubi sonte në emision në Click Plus në Tv21 tha se pse nuk publikohen bomba për Zaevin dhe Mickovskin.
“Më tregoni një krim nga mijra përgjime për Ali Ahmetin. Le të publikohen përgjime për Zaevin dhe Mickovskin, ku janë ato përgjime? a nuk i ka dëgjuar askush a. Ku janë përgjimet e Zaevit, e Gruevskit. Ku janë bisedat partive të kryetarëve të parive politike? Pse duhet të dëshmohet figura më e pastër kombëtare Ali Ahmetit” u shpreh Grubi, përcjell TS.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

Ekskluzive: Paraqiten rezultatet e hetimeve ndërkombëtare për rastin te Liqeni i Smilkovës

Momente të reja janë paraqitur në hetimet e pavarura ku janë kyçur…

Nëna e El Chekës: Më therrën me thikë dhe grisën foton e Almirit (VIDEO)

Para fillimit te protestave kunder BDI-se ne Shkup, ka ndodhur disa incidente…

Afrim Gashi: Do të angazhohemi për rroga më të larta në arsim dhe pushim pranveror për nxënësit

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 15 korrikut…