Është arrestuar një grua pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshjeve ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj.

E dyshuara pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.  

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Qeveria e re e Malit të Zi/ Dritan Abazoviç: Nuk jam as serb, as malazez

Kreu i koalicionit “E bardha në të zezë”, Dritan Abazoviç deklaroi në…

Harris akuzon Kinën për presion e qasje frikësuese

Nënpresidentja e Shteteve të Bashkuara, Kamala Harris akuzoi Pekinin të martën se…

Kancelari austriak do të vizitojë Kosovën, Serbinë dhe Bosnjë e Hercegovinën

Kancelari i Austrisë, Karl Nehammer, do të vizitojë nesër Ballkanin Perëndimor. Ndalesa…

32 gazetarë të vrarë që nga fillimi i luftës në Ukrainë

Parlamenti i Ukrainës ka thënë se 32 gazetarë janë vrarë që nga…

Plani rus për Putinin në rast të humbjes në Ukrainë

Rusia ka një plan të përgatitur për presidentin Vladimir Putin, në rast…