Policia e San Franciskos citoi një “shfaqje anësore të paligjshme” që shfaqte një fotografi të një gruaje që shikonte me turp nga dritarja e pasagjerit të përparmë të një Cadi ndërsa tundte pushkën vdekjeprurëse. “Më 11 korrik 2021, gjatë një ngjarje të jashtëligjshme anësore në Barneveld & McKinnon, një pasagjer doli nga një Cadillac duke mbajtur një AK-47,” Kompania e Trafikut të qytetit postoi në mediat sociale incidentin e Perëndimit të egër. Makina nga e cila gruaja po drejtonte armën është gjetur dhe konfiskuar nga policët të mërkurën, sipas njoftimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…