Athina është zgjuar e alarmuar mëngjesin e së premtes.

Mediat greke raportojnë se një telefonues anonim ka thënë se në Parlamentin grek, brenda dhe jashtë tij, është vendosur bombë.

Në vendngjarje mbërritën menjëherë ekspertët e çaktivizimit të bombave.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Arrestohet një banor i Haraçinës, policia gjen armatim në shtëpinë e tij

Me urdhër të Gjykatës Themelore Shkupi-1, mëngjesin e sotëm policia ka bastisur…

VIDEO / 3 mijë euro gjoba pse kërkuan formularë në gjuhën shqipe, flasin personat e gjobitur

Ishin në karantinë shtetërore në Strugë dhe kanë protestuar para dhomës së…

Shilegov: Nuk jemi të kënaqur me drejtësinë, duhet ende punë

Nuk jam i kënaqur se si qëndrojmë me drejtësinë. Në luftë jemi me…

Vazhdojnë hetimet rreth sulmit mbi ueb faqen e KSHZ-së

Sot është dita e tretë që faqja e internetit e Komisionit Shtetëror…

Zjarri në Krushevë akoma është aktiv, janë angazhuar edhe helikopterë

Ende nuk është vënë nën kontroll zjarri rreth vendbanimeve Norovë dhe Aldincë,…