Më 13 maj në orën 22 e 8 minuta në Gradec, policia e Gostivarit ka arrestuar një 20 vjeçar nga i njejti fshat i cili paraprakisht pasi bëri aksident fizikisht ka sulmuar bashkëfshatarin me thikë. Pas dokumentimit të plotë të rastit do të parashtrohet padi adekuate penale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

NATO aktivizon planin e mbrojtjes

Aleatët perëndimorë reaguan ashpër ndaj nisjes së sulmit rus ndaj Ukrainës, duke…

Priten publikime të reja për rastin“Reket”

Laris Gajser, gazetari italian në statusin e tij në Facebook, dje njoftoi…

Hoti paralajmëron tryezë me partitë politike për presidentin

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka paralajmëruar se shpejt do të organizohet…

Kolonel Demiraj ka një mesazh për shqiptarët e RMV: Përkahni koalicionin ASH-AAA, është ndërkombëtarisht i respektuar!

Kolonel Dritan Demiraj njëri ndër ushtarakët më të njohur shqiptar, i njohur…

RMV: 10 viktima dhe 403 raste të reja me Kovid-19

Gjatë 24 orëve të fundit vendi ka regjistruar 403 raste të reja…