Një grua e moshës rreth 50 vjeçare është plagosur duke qenë në shtëpi nga një plumb i armës së zjarrit që dyshohet se është gjuajtur në një aheng familjar. E lënduara është në spital, ndërsa sipas infomatave të TV21 e plagosura ka qenë në shtëpinë e saje në rrugën 107 në Tetovë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Katër anije të tjera me grurë largohen nga Ukraina

Katër anije të tjera që transportonin grurë dhe vaj luledielli janë larguar…

Përfshihet nga zjarri një institut ushtarak rus, raportohet për të vdekur dhe për të lënduar

Një zjarr i madh ka shpërthyer sot në ndërtesën e Institutit Ushtarak…

Detaje ekskluzive për bastisjen e djeshme te shtëpia e Gëzim Ostrenit

Të mërkurën në mëngjes (dje) në Dibër është bastisur shtëpia e Gëzim…

Kanadezët paralajmërohen për valën e tretë të koronavirusit

Kryeministri i Kanadasë, Justin Trudeau, tha se vendi i tij po përfshihet…

Ende pa u formuar Qeveria e re, konkurse masive për punësime

Konkurse për punësime gjithandej nga Qeveria, ministritë dhe drejtori ende pa u…