Një trup i pa jetë është gjetur në afërsi të kazermës, përkatësisht 1km nga vendi ku më 27 shtator u aksidentua i riu nga Kumanova Erdon Ramadani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

SHBA-ja dhe BE-ja po e përcjellin me vëmendje situatën në Serbi

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Serbi ka thënë se i dënon…

Britaniku i dënuar me vdekje për luftime në Ukrainë do të ekzekutohet nga rusët, thonë familjarët

Një britaniku të dënuar me vdekje nga një gjykatë ruse i është…

Rusia i ankohet Turqisë se Ukraina po i përdor dronët turq

Rusia është ankuar te zyrtarët turq se ushtria ukrainase po i përdor…

Rrufeja godet dy persona në plazhin e Ohrit

Dy persona janë dërguar në spital pasi janë lënduar nga rrufeja. Ngjarja…

Paloka: Prisni sa të numërohen bastionet e PD, ndryshimi do të vijë

Drejtuesi Politik i PD në Durrës, Edi Paloka deklaroi për mediat këtë…