Pas kërkimeve disa orëshe, Policia e Maqedonisë së Veriut ka arritur ta gjejë makinën, e cila sot ka rënë në lumin Vardar në hyrje të Zhelinës.

Por, autoritetet vazhdojnë kërkimin e shoferit. Në aksion është bashkangjitur edhe Njësiti për Intervenim të Shpejtë, të cilët kanë ardhur me kërkesë të Ndihmës së Shpejtë.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, ndërsa sipas dëshmitarëve bëhet fjalë për një makinë me targa të Kumanovës.

Pritet që më vonë autoritetet të japin detaje shtesë në lidhje me këtë aksident.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Kryeministri Kurti takohet me deputeten shqiptare në Kuvendin e Kroacisë Ermina Lekaj-Përlaskaj

Roli dhe kontributi i shqiptarëve në Kroaci dhe mundësitë e bashkëpunimit me…

Për dy vjet 15 mijë e 824 kosovarë janë pajisur me vizë pune të Gjermanisë

Instituti GAP ka publikuar një raport për emigrimin e fuqisë punëtore të…

Detaje nga rasti i sotëm që shqetësoi banorët e Çairit

Të shtëna armësh shqetësuan banorët e Çairit pasditen e sotme. Nuk raportohet…

1 viktimë dhe dëme të shumta materiale nga tërmeti në Meksikë

Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 7.4 goditi Meksikën. Lëkundjet u ndjenë…

Turqia ndalon një anije ruse, pasi dyshohet se bartte grurë të vjedhur nga Ukraina

Zyrtarët turq kanë ndaluar një anije mallrash me flamur rus, në brigjet…