Gazetari Zoran Bozhinovski në faqen e tij në Facebook ka shkruar se tek rasti “Monstra” duhet të pyetni Xhelal Bajramin njeriun e BDI-së për misteret rreth këtij rasti. Pasi rasti është montazh i BDI-së dhe VMRO-së dhe prokurorit Marko Zvërlevski.

Bozhinovski thotë se pas disa muajve nga rasti “Monstra” është vrarë edhe një shok i tyre në aksidente. Ja postimi i tij i plotë: /shqip.media

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1157296748057963&id=100013329454961

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…