Ngjashmëria që kanë mes vete këta tre burra me pozita të larta, ka bërë që dikush të ilustrojë edhe me fotografi këtë fenomen.

E gjitha duket të ketë ndodhur kur Charles Michel i Bashkimit Europian, kreu vizitë në zonat ukrainase të luftës, kur takoi kryeministrin e Ukrainës, Denys Shmygal.

Këtë gjë e bënë të duket edhe më reale, kur këtij takimi ”ia bashkuan” edhe ministrin e mbrojtjes së Ukrainës, Oleksiy Reznikov.

Në rrjete sociale këto fotografi ngjallën diskutim virtual, për të cilat askush s’e përcaktonte dot se cili është cili nga të pranishmit në imazh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

A i ka hije një myslimani të tallet me kurbanët

Besimtarë të dashur! Të gjithë ju që keni therur kurban për hirë…

Pilotët ukrainas fillojnë fushatën “më blej një aeroplan luftarak”, me dëshirën e madhe që ta mposhtin ushtrinë ruse

Pilotët ushtarak të Ukrainës kanë filluar fushatën e quajtur “Më blej një…

VIDEO/Gruaja “çmend” pasagjerët që fluturuan nga Stambolli, kishte plan ta hidhte aeroplanin në ere me 5 bomba!

Një grua krijoi panik përgjatë një fluturimi nga Stambolli sot në mëngjes,…

Presidenti i Lituanisë: Nëse Ukraina bie në duart e Putin, ne jemi të radhës!

Presidenti i Lituanisë, Gitanas Nauseda paralajmëroi se asnjë vend në Evropë nuk…

Janeva ka qenë e ndjekur fizikisht 10 ditë para arrestimit, Boki 13 dhe Kiçeec,një muaj

Rreth dhjetë ditë, para arrestimit dhe ndalimit të saj, Katica Janeva ka…