Nga faqja e fb Gardianët e Kombit

Përshëndetje vëllezër dhe motra
Nga sot grupi jonë Gardianët e Kombit kemi hapur dhe një Paypal account,ku kontributin tuaj mund ta dergoni nepermjet e-mail adreses tonë:

gardianetekombit@gmail.com

Ju faleminderojmë për ndihmën dhe përkrahjen tuaj që gjithmonë na e keni bërë me dije se ne nuk jemi të harruar.
Në emër të grupit ju dëshirojmë një ditë të mrekullueshme.

Me respekt
Gardianët e Kombit

Te nderuar vëllezer e motra per teritorin e Maqedonis veriore autorizohet ne mbledhjen e fondit
Nazmi Dudushi me kete nr tel:
070 838 143

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…