Një i ri është qëlluar për vdekje pasi thuhet se vrau pesë anëtarë të familjes pasi i kishte mbajtur peng që nga mbrëmja e së martës.

Mediat lokale raportuan se burri rreth të njëzetave vrau babanë, njerkën dhe tre fëmijët në Douvres, një qytet në Francën lindore.

Ndër të vrarit janë babai i tij, i cili ishte kreu i një kompanie ndërtimi në Ain, njerka e tij me origjinë nga Gironde, motra e tij 17-vjeçare, gjysmë-vëllai 15-vjeçar dhe gjysmë-motra 5-vjeçare, shkruan themirror.

Individi i paidentifikuar ishte mbyllur në shtëpi që mbrëmë teksa ishin alarmuar banorët e zonës.

Një negociator nga njësia elitare e policisë franceze ishte dërguar në vendngjarje në përpjekje për të bindur vrasësin që të dorëzohej, por nuk ia doli.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Pas sëmundjeve të gjakut, kanceri është shkaku i dytë kryesor i vdekjeve në Maqedoni

Sëmundjet kancerogjene janë shkaku i dytë më i zakonshëm i vdekjeve në…

Liberalizimi i vizave, ambasadori gjerman i rekomandon Kosovës të angazhohet më shumë te vendet skeptike

Ka përfunduar takimi i Komisionit për Punë të Jashtme dhe Diasporë me…

Droni ‘spiunon’ shoferët problematik, qindra gjoba për një javë

Kontrollet me dronë, radar dhe drager kanë zbuluar qindra shkelje që bëjnë…

Shërbimi Sekret danez ndihmon NSA-në e SHBA-së, spiunon Angela Merkelin dhe liderët e tjerë evropianë

Shërbimi Sekret i Danimarkës ka ndihmuar Agjencinë amerikane të Sigurisë Kombëtare (NSA)…

Ish kryeprokurori Adriatik Llalla shpallet në kërkim kombëtar/ Burime: U largua nga Shqipëria më 9 shtator

Gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha ka bërë me dije se ish…