Problemet me rrjetin social Facebook kanë vazhduar edhe ditën e sotme. Për gati një orë, përdoruesit u ankuan se nuk patën mundësi të qasen në të. Tash qasja është rikthyer, ende ka përdorues që po ankohen se nuk po iu mundësohet të kyçen.

Deri më tani, nga Facebook nuk është lëshuar asnjë sqarim, derisa probleme në qasje pati edhe në rrjetin social Instagram.

Problemi në qasje për përdoruesit raportohet se filloi rreth orës 14:00.

Kujtojmë që edhe të martën ky rrjet social pati probleme të njëjta. Përdoruesit u ankuan se nuk po mund të kyçen në Facebook, Instagram e Whatsapp.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…