El Cheka dhe të tjerët:

Biznesmenet e Tetoves duhet te jen me sy cel sepse eshte cu në këmb bythpambuku.
Me urdhëra nga shtabi i BDI-së Reçic, Alajdin Havziu fillon të dëmtoj bizneset shqiptare që punojn me djers për të siguruar një kafshat buke familjes së tyre.
Alajdini duhet ta di se nëse ligji ekziston atëher duhet të jet i njejt për të gjith!
Nga telefonatat që morri nga Shefik Ismaili shofer i Ali Stervines, Alajdin bythpambuku filloj te denoj disa biznese shqipetare qe kaluan shifren e 10-mijeurove vetem perse ata nuk jan te nje mendimi me stervinat!
Krahu ku jan lokalet maqedonase as vizitohet nga Alajdin bythpambuku, perse duhet te denoj shqiptaret, apo te gjith duhet te largohen te punojn jasht vendit e keta te ken kontroll mbi gjithcka.
#Bythpambuk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…