El Chekaa:

18-vite qeveri merren akoma me Gjuhën dhe me Malboro?!
Se kufirin e Llojanit e kan në mest shalve të atij plakut, edhe Alia edhe Bujari munden me shku me e prek pasi e çelen, i pret xhaja!
Ky është nderi tyre ndaj Brankove dhe nderi tyre i këthyer me burgosje, vrasje dhe tani edhe ndalesën e gjuhës ton!
Branko,Liku dhe Muki, kualicioni i hershëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Momenti kur hajduti kapet mat nga kamerat e sigurisë duke vjedhur në një restoran në Shkup (VIDEO)

Një video është shpërndarë në Twitter në Hotelin “La Tana” në Shkup,…

Partitë nisin negociatat për ndryshim të legjislaturës zgjedhore

Është zhvilluar takimi i parë i negociatorëve për ndryshime eventuale në Kodin…

Franca nesër zhvillon zgjedhjet parlamentare – Partia e Macronit prin bazuar në sondazhet

Nesër do të mbahet raundi i parë i zgjedhjeve parlamentare në Francë,…

Truss: Ukrainës i duhen më shumë armë

Sekretarja e Jashtme e Mbretërisë së Bashkuar, Liz Truss, u ka kërkuar…

​Kosova ende pa Ligj të lustracionit

Ligji i lustracionit ose i njohur ndryshe si i pastrimit të figurave,…