Sheqerim Ahmeti i njohur si “El Cheka” i’a ka kthyer përgjigjen kryeministrit Zoran Zaev, i cili sot e porositi publikuesin e “bombave” nga Amerika se do të përgjigjet. Ja çfarë shkruan El Cheka në facebook:

“Zoran Zaev e di ku e ke hallin te dështimi i krimint të organizuar që kishe me PSP-në, dështoj plani reketimit dhe shantazhimit!
Paskam thyer zakonet, atëher “da ti go j*bam zakonite” e atij shteti që liron kriminelat çdo ditë dhe mban shqiptarët burgjeve, mos harro merre dhe Alin me Nikollçen e niseni këtej , copa kufomash të ngordhura që ditën kur erdhët në jet!”, shkruan El Cheka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…