El Cheka përmes njëstatusi në facebook na përkujton se para tre muajve ka shkruar për korrupsionin brenda PSP-së. Ai madje pohon se një shok i Ali Ahmetit i ka dhënë para prokurores Fetai!

Postimin e plotë e keni në këtë fotografi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Osmani largohet përfundimisht nga LDK-ja: Bashkëpunimin me Kurtin e zyrtarizoj më vonë

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani është ndarë përfundimisht me LDK-në.…

​Kamberi: Na duhen edhe 300 vota për të fituar një mandat në Kuvendin e Serbisë

Shaimp Kamberi tha se ende ka mbetur dhe 1% e votave që…

Osmani e Kurti homazhe në Prekaz: Përulemi para atyre që sakrifikuan për liri, pavarësi e bashkim

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani e shoqëruar nga kryeministri Albin Kurti, dhe…

Joseph tregon se si e sheh SHBA-ja Vuçiqin: Ai është problemi në Ballkan

Ai ka theksuar se ka marrë konfirmimin se qëndrimi zyrtar i Abazoviqit…

Një mjeke në Kumanovë rezulton pozitive me Korona

Një mjeke në Spitalin e Kumanovës është një nga pesë pacientet e…