Në njërën nga “bombat” e publikuara nga El Cheka, kreu i BDI-së Ali Ahmeti dhe ish zv.ministri i MPB, Xhelal Bajrami, flasin lidhur me problemet me të cilat ballafaqohen nga grup banditësh brenda BDI-së!

Xhelal Bajrami shefit të partisë, Ali Ahmetit, i thotë se është në konflikt, është i përcjellur dhe po e kërkojnë ta vrasin! Këtë hall të vetin e qanë me Ali Ahmetin dhe me të kërkon të takohet për ta njoftuar në detaje!

Në postimin e “bombës” El Cheka bën këtë bashkangjitje:

Derguar nga Sami Ukshini Val Zeka dhe Shek Hallaqi

Banda e Izet Mexhitit dhe Beqir Asanit paskan dashur që ta vrasin Xhelal Bajramin sipas Xhelalit që i tregon Alis, kur u kap zullumi kështu do përfundoni duke u vrar ne mest veti, ja cfar shteti zv.ministri i policis kercnohet me jet dhe ndiqet nga disa banda qe te vritet, ku si qe thot edhe vet makinat i kan mbush me armatim, dhe sot e kesaj dite ata jan te lir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

USAID 37 milionë USD për 25 shtetet e prekura nga COVID-19

Agjensia e Shteteve të Bashkuara për Zhvillim Ndërkombëtar (USAID) do të japë…

Rusët nuk ndalen as për Pashkë! Vazhdon bombardimi i uzinës Azovstal, aty ku ndodhen civilët e strehuar

Avionët rusë po vazhdojnë të hedhin bomba në fabrikën e çelikut Azovstal,…

37 raste të reja me Covid 19

Ministria e shëndetësisë e Republikës së Maqedonisë së Veriut njofton se sot…

Politika të mbajë duart larg vetiung-ut në polici

Ministria e Brendshme tashmë ka filluar procedurën e  vetingut apo të verifikimit…

Skandali i vaksinave, mijëra vetëve u injektohet ujë me kripë!

Mijëra vetë kanë rënë pre e një mashtrimi në Indi ku njerëzve…