Ministria e Punëve të Brendshme njofton se pak para mesnate në rajonin e Gostivarit policia ka arrestuar dy persona pasi tek të njëjtit është gjetur kokainë.

“Me datë 06.05.2022, në ora 23:05 në Gostivar, zyrtarë policorë nga Stacioni Policor i Gostivarit kanë arrestuar E.A. (56) nga fshati Lakavicë dhe H.J.(38) nga Gostivari pasi tek të njëjtit është gjetur dhe konfiskuar kokainë. Pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tyre do të parashtrohet kallëxim përkatës”, thonë nga MPB.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Arrestohen 6 persona në Shkup, konfiskohen armë dhe kokainë

Policia mbrëmë rreth orës 23:30 minuta në “Debar Maallo”, në Shkup kanë…

Opozita pret dorëheqjen e Zaevit, nëse s’ka dorëheqje do të nisë mosbesim të qeverisë

Opozita deri në ora 14:30 sot do ta presë kryeministrin Zoran Zaev…

Buja: “Panda” u inskenua nga serbët, për të justifikuar maskarat

Ramë Buja, asokohe në anëtar i shtabit të përgjithshëm të UÇK-së, thotë…

Hyrja në vend me test negativ të Covid-19

Qytetarët që hyjnë në Maqedoni nuk kanë pse të shkojnë në karantinë…

“Reket”, prezantuesja Lilla Filipovska po merret në pyetje në Prokurori

Prezantuesja Lilla Filipovska sot në mëngjes ka mbërritur në Prokurorinë për Krim…