Një person u gjet i vdekur në banesën e tij në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Prishtinë.

Policia e Kosovës ka njoftuar se në vendin e ngjarjet kanë dalë të gjitha njësitë njësitë përkatëse si dhe ekipi mjekësor, të cilët edhe kanë konstatuar vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Një rast i ngjashëm ndodhi edhe në rrugën “Dardania” në Fushë Kosovë të premten.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar, në banesën e tij ishte gjetur pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore dhe mjeku i cili e ka konstatuar vdekjen. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Shtrenjtohen derivatet e naftës, dizeli arrin çmimin 71,00 denarë

Komisioni Rregullator për Energjetik ka njoftuar se në mbledhjen e djeshme ka…

Arrihet marrëveshje për hapjen e korridoreve humanitare për evakuimin e grave, fëmijëve e të moshuarve në Mariupol

Zëvendëskryeministrja e Ukrainës, Irina Vereshchuk, në kanalin e saj në Telegram ka…

Dy doza vetëm 20% e shqiptarëve/ Në Shqipëri nuk respektohen masat mbrojtëse nga covid

Vetëm 20% e shqiptarëve janë vaksinuar me dy doza dhe as që…

A po ikën nga drejtësia? Përgjigjet Arafat Muaremi

Drejtori i Policisë Financiare, Arafat Muaremi në një prononcim përmes telefonit për…

NATO: Nuk ka stabilitet për aq kohë sa Moska shkel ligjin ndërkombëtar

Drejtuesit e vendeve të NATO-s dënuan sot kërcënimin në rritje të përfaqësuar…