Dy vëllezër kanë denoncuar se dje në lagjen e Gazi Babës, kanë qenë të kërcënuar me armë zjarri nga një person me inicialet N.P.
“Më datë shtatë mars 2023 në orën 17:45 në SPB Shkup, F.A (33) nga Shkupi ka denoncuar se rreth orës 16.20 në rajonin e Gazi Babës, N.P me armë zjarri ka kërcënuar atë dhe vëllaun e tij”, thuhet në njoftimin e policisë.
Policia po punon në zbardhjen e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

VIDEO / Bien zogjtë nga qielli në Bogovinë të Tetovës, operatori A1 thotë se është nga përdorimi i shtuar i internetit

NË RRJETET SOCIALE DJE U SHPËRNDA NJË VIDEO KU SHIHET SE SI…

Pas deklaratave të Putinit, fillon ikja masive e rusëve – biletat e aeroplanëve për t’u larguar nga Moska janë shitur të gjitha

Shumë qytetarë rusë po bëjnë të pamundurën që të largohen nga vendi,…

Pas intervenimit kirurgjik, presidentja Osmani lirohet nga spitali

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila me 2 nëntor i është…

OVL-UÇK e Hasit demanton pretendimet se ka pasur baza në Shqipëri

Arrestimet e ish-udhëheqësve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga Gjykata Speciale, i…

Ilire Dauti: Qeveria ka humbur rrugën në oborrin e vet

Sonte në emisionin Art i Financës në Klan Maqedoni janë të ftuar…