Në njërën nga bombat e publikuara nga El Cheka dëgjohet se si Fatmir Besimi I jep përkrahje një femre kur bisedohet për të holla. Fatmir Besimi I thotë që të mos brengoset fare për atë punë!

Në vazhdim e keni postimin nga El Cheka:

Derguar nga Sami Ukshini Val Zeka dhe Shek Hallaçi

Ja nga kush presim të zyrtarizohet gjuha shqipe nga këta që flasin edhe në mes veti maqedonisht, ja Fatmir Besimi sa mundësi i jep shfalerkës së tij, dhe sa për para i thot DON’T WORRY.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

Ekskluzive: Paraqiten rezultatet e hetimeve ndërkombëtare për rastin te Liqeni i Smilkovës

Momente të reja janë paraqitur në hetimet e pavarura ku janë kyçur…

Nëna e El Chekës: Më therrën me thikë dhe grisën foton e Almirit (VIDEO)

Para fillimit te protestave kunder BDI-se ne Shkup, ka ndodhur disa incidente…

Afrim Gashi: Do të angazhohemi për rroga më të larta në arsim dhe pushim pranveror për nxënësit

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 15 korrikut…