Më datë 04-qershor rreth orës 15.00, në SPB Tetovë  është denoncar se në fshatin Dobërdoll të Gostivarit, në shtëpinë e tij ka ndëruar jetë 74-vjeçari M.M. i cili ka jetuar me bashkëshorten e tij E.M. (74) e cila të njëjtën ditë ka ndëruar jetë menjëherë pas pranimit në Spitalin e përgjithshëm ,,Ferid Murat” në Gostivar informon Tetovasot.

Ispektimin në vendin e ngjarjes e ka kryer ekipi nga Njësia e Punëve të Brendshme Gostivar dhe me urdhër të Prokurorit publik, trupat e pa jetë të çiftit të ndjer bashkëshortorë, janë dorëzuar  në Spitalin e përgjithshëm për përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

Ekskluzive: Paraqiten rezultatet e hetimeve ndërkombëtare për rastin te Liqeni i Smilkovës

Momente të reja janë paraqitur në hetimet e pavarura ku janë kyçur…

Nëna e El Chekës: Më therrën me thikë dhe grisën foton e Almirit (VIDEO)

Para fillimit te protestave kunder BDI-se ne Shkup, ka ndodhur disa incidente…

Afrim Gashi: Do të angazhohemi për rroga më të larta në arsim dhe pushim pranveror për nxënësit

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 15 korrikut…